Vtipy :)

Koně:

Malá Janička je poprvé v životě na farmě,a když ji vezmou do stájí ke koním a ona tam uvidí o zeď opřené vidle,zvolá:,,No ne ti koníčci jsou ale šikovní!Oni jedí vidličkou!" . :)))

Opilci:

Jeden pán jednou ztratil brýle.Pak šeldo hospody a opil se. Cestou domů se zastavil u pouliční lampy a zaklepal na ni jako na dveře.Kolem šel zrovna policista a ptá se ho co to dělá. ,,No znáte to,pane strážníku,čekám,až mi otevřou,"odpověděl opilec.,,Vidím,že ve druhém patře se svítí - takže je jasné,že jsou doma!". :)))

Obyč.:

 Dva pacienti se proberou v Pražské nemocnici a zjistí, že měli v čera havárii. ,,Jak to vlastně bylo?" ptá se první, ,,Tys přece říkal zleva volno, zprava taky!" ,,Kdepak, kamaráde já jsem říkal zleva volno z prava tanky!" Smile

 Jeden pán si vzal na pohřeb do kostela dalekohled, a když se ho ptali proč, vysvětlil jim,že je to pohřeb vzdáleného příbuzného. :)))

Ptá se policista pána na ulici:,,Člověče,co to tady sypete za prášek?". ,,To je prášek proti slonům.". ,,Ale prosím vás,vždyť tady žádní sloni nejsou!". ,,No vidíte,jak je to účinné!". :)))

Přijde zajíc do zmrzlinárny a ptá se prodavačky: „Máte zmrzlinu se zelím?“

„Ne,“ odpoví prodavačka. „Se zelím nemáme.“

„Dobře,“ odpoví zajíc a odhopká pryč.

Příští den je zpátky a ptá se: „Máte zmrzlinu se zelím?“

„Ne,“ odpoví prodavačka. „Zelnou nemáme.“

„Hm, škoda,“ řekne zajíc a zatváří se zklamaně. Pak odhopká pryč.

Prodavačce je ho tak líto, že mu na druhý den namíchá velký kyblík zmrzliny se zelím. A když pak zajíc přihopká a zeptá se: „Máte zelnou zmrzlinu?“ prodavačka se širokým úsměvem odpoví: „Ano! Dneska máme i zelnou!“

„Ble! Ta musí být ale hnusná!“ řekne zajíc.

Proč ptáci na podzim létají na jih?

Odpověď:Ptž. pěšky by jim to trvalo moc dlouho. :)))

Mouchy:

,,Hálo,číšníku!Mám v polévce mouchu!"Číšník:,,No a?Čekal jste snad orla?" :)))

,,Halo,číšníku!Mám v polévce 2 mouchy!"Číšník:,,A co já s tím?Mám vám tam hodit hrášek,aby si mohly zahrát vodní polo?" :)))

,,Číšníku!V té polévce je mrtvá moucha!".,,No a co já s tím?Jsem číšník, ne veterinář!" :)))

 

 


Anketa

Zasmáli jste se vtipům?

Ano :D i teď se směju
61%
57

Ani moc ne...
39%
37

Celkový počet hlasů: 94