Kůň Artos 2.díl

O takovou půl hodinku:

Riki se pásla až najednou narazila na Vikču:,,Ahoj jak se jmenuješ?"zeptala se Riki.,,Vikina ale říkej mi Viki".,,Jo tak já jsem Rikina ale taky mi říkej Riki",,Budem spolu nej. kámošky?zeptala se Vikča.,,Jasně!"odpověděla ji Riki.Jo a ještě něco o Vikče:Je to Arabský plnokrevník,je jí 6let,a umí stejně dobře Drezuru jako Riki.

 

Další den:

,,Artosy pojď,jdeme jezdit!"řekla Veronika.,,Tak a tady je"řekla Veronika a ukázala na Riki.,,Jééé.Tak na tadytom koníkovi budu jezdit?!?"řekla divná a taky nafoukaná Sára.,,Ano jmenuje se Riki"řekla Veronika.vikča se pozorně podívala na tu rozmazlenou Sárinu.Když odešli tak Riki zase spustila:,,Vy máte ale krásné stáje!".,,prosim tě dyť tu i spíš?!?"řekla Vikča.,,No jo vlastně..." Riki to ani nedořekla a podívala se do prázdné uličky.

 ,,Kdo je nebo kdo není v těch prázdných stájí?"zeptala se Riki.,,No,nějací koně tady jsou a nějací zase ne "řekl jsem.

Na jízdárně:

,,Tak,a zastav!"křikla Veronika.A Riki chudinka zastavila.,,Pobídni jí do klusu a v rohu nacválej"řekla Veronika.

 

 Ve výběhu večer:

,,Jééé ahoj Saly!!!"křikl jsem.Saly je krásná klisna.Je jí 6let,je to Lusitano a hrála ve filmu Rychlý Stripes.Taková naše ,,koňská" herečka.,,tak jakej byl trénink?"zeptal se Ibišek.,,Hrozně na mně tlačila a tahala mě za otěže"řekla Riki.

(Saly)

Ve stáji:

,,Ahoj Rikinko,promiň že jsem ti vybrala zrovna Sáru..."zasmutněla Veronika.

Odpustí to Riki Veronice?

Více ve 3.dílu!!!  Pony


Anketa

Chcete 3.díl???

Ano!!!
93%
55

Ne
7%
4

Celkový počet hlasů: 59